Drzwiczki dla zwierząt – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Zostawiamy otwarte drzwi w czasie letnich miesięcy, ponieważ nasz pies lub kot wraca do domu, żeby się napić i znów wybiega na zewnątrz i biega za piłką lub spaceruje własnymi drogami. Może się zdarzyć, że w ten sposób do naszego domu wejdzie obcy człowiek lub inne zwierzę, którego trudno będzie się pozbyć.

Bezpieczny pies i kot w domuAby uniknąć takich sytuacji, warto zainteresować się znakomitym produktem, jakim są drzwiczki dla zwierząt. Montujemy je w drzwiach wejściowych i w ten sposób znika konieczność otwierania domu za każdym razem, kiedy nas pies lub kot dobija się do drzwi, drapiąc je i skamląc. Obecnie na rynku dostępne jest wiele urządzeń, przy produkcji których zostały zastosowane najnowsze i najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązania. Dzięki innowacyjnym pomysłom drzwiczki otwierają się tylko wtedy, kiedy staje przed nimi konkretny pies. Jedną z opcji jest zakup modelu magnetycznego, do którego dołączone są specjalne magnetyczne kluczyki, pozwalające naszemu ulubieńcowi otworzyć klapkę w momencie, gdy jest ona ustawiona na tryb umożliwiający dostanie się do wewnątrz i na zewnątrz. W dostępnych na rynku modelach drzwiczek możemy bowiem zmieniać ustawienia w ten sposób, aby umożliwiały zwierzęciu tylko wejście do domu lub wyjście z niego, a także otwieranie klapki w obie strony lub całkowitą jej blokadę. W sklepach internetowych znajdziemy m.in. znakomite produkty marki Staywell, która obok drzwiczek magnetycznych oferuje nam drzwiczki działające na podczerwień. Automatyczne modele otwierają się tylko wtedy, kiedy stanie przed nimi pies zaopatrzony w specjalną zawieszkę znajdującą się w komplecie.

Jeżeli posiadamy dwa lub więcej psów, możemy dokupić dodatkowe zawieszki, aby każdy z czworonożnych domowników mógł bez problemu przechodzić przez zamontowane drzwiczki. W komplecie dostajemy dwie pary drzwiczek, które montujemy po wewnętrznej i zewnętrznej stronie. Możemy również zaopatrzyć się w tunel, który idealnie nadaje się do grubych drzwi lub ścian. Takie urządzenie jest komfortowe dla naszego psa i podnosi nasze bezpieczeństwo, ponieważ możemy zamknąć drzwi na wszystkie spusty.
~ 28 maja 2013 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.