Niewidzalne ogrodzenie – które wybrać ?

Problem niszczenia roślin przez psy w ogrodzie czy ucieczki psów i kotów z ogrodu to bardzo powszechne problemy posiadaczy czworonogów. Pomocne w ich rozwiązywaniu są niewidzialne ogrodzenia. Nowoczesne elektryczne pastuchy wcale nie szpecą Twojego ogrodu, a sprawią, że tam, gdzie nie powinno być dostępu, pies czy kot nie będzie wkraczał. Na terenie, gdzie rozrabiają małe psy, można zamontować ogrodzenie PetSafe Premium, posiadające 150 metrów przewodu w zestawie. Gdy pupil zbliży się do przewodu na ustawioną przez Ciebie odległość, jego obroża wyemituje sygnał ostrzegawczy. Podchodząc bliżej po uprzednim ostrzeżeniu, zachowanie psa zostanie skorygowane impulsem elektrostatycznym. Obroża zasilana jest na baterię RFA-188, a sterownik zasilaczem 12 V.

Obroża przeznaczona jest dla psów o wadze powyżej 3,6 kg i jest niezwykle lekka. W przypadku kotów można zastosować ogrodzenie Deluxe In-Ground Cat Fence. Kot będzie miał swobodę działania, ale tylko w takim obszarze jaki sobie zażyczysz. Ogrodzenie posiada 5 trybów pracy wraz z ostrzeżeniem dźwiękowym. Tego typu obroża także zasilana jest na lekką, a zarazem pojemną baterię RFA-188. Ciekaw jest również to, że do powyższego ogrodzenia można dokupić dodatkowe obroże dla mniejszych i średnich psów, dużych psów oraz kotów. Elektryczny pastuch marki Innotek SD-2100E to skuteczna tresura psów niemal każdych ras w Twoim ogrodzie. Jest wyposażony w obrożę zasilaną akumulatorkami i regulacją poziomu impulsu, posiada 150 metrów przewodu w zestawie. Oprócz tego ma dźwiękowy sygnał ostrzegawczy w obroży i może być przeznaczony nawet do terenu 10 hektarów (wymaga to dokupienia dodatkowego przewodu). Posiadacze średnich i dużych psów mogą zastanowić się nad kupnem modelu ogrodzenia Dogtra EF-3000 Gold. Zestaw zasilany jest na doładowywane akumulatorki Li-Po, których pełne naładowanie zajmuje w zaledwie 2 godziny.

Ogrodzenie to jest przystosowane do różnych typów terenu, a kabel bez problemu można wydłużyć do 1700 metrów. Pięć trybów pracy jest ustalanych indywidualnie dla każdej z obroży. Zestaw niewidzialnego ogrodzenia Canifugue Pro, to idealne rozwiązanie dla właścicieli mniejszych i średnich psów. Obroża jest wodoodporna i zasilana na akumulatorki, posiada 8 poziomów impulsu. Zestaw zawiera 100 metrów przewodu antenowego no.075. Niewidoczne ogrodzenia, to bardzo skuteczna forma oduczenia pupili niszczenia rabatek kwiatowych, kopania czy ucieczek. Potrafią okrzesać nawet najbardziej niesfornych pupili. Właścicielom trudnych i większych psów z całą pewnością można polecić ogrodzenie Stubborn Dog marki PetSafe. W zestawie jest 150 metrów przewodu, a obroża jest mocna i solidna. Ogrodzenie można zastosować w przypadku różnych terenów. Obroża jest wodoodporna i zasilana na baterię 9 V. Posiada 5 trybów pracy.
~ 27 lip 2011 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.