Jak chronić swój ogród i pupila

Gdy nasz pupil objawia cechy niszczycielskie lub gdy posiadamy rasę myśliwską często dotyka nas problem zdemolowanego ogródka i ucieczek psa. Pozostawienie tego problemu bez rozwiązania często generuje coraz to większe koszty związane z naprawą zniszczeń jak również może stać się przyczyną nieszczęśliwego wypadku gdy pozostawiony sobie pies ucieknie w stronę ruchliwej ulicy. Można psa ograniczyć dostęp do ogrodu zamykając go w domu lub w kojcu ale wiemy, że psy szczególnie duże mogą cieszyć się swobodą.

Na potrzeby takich właścicieli został stworzony elektryczny pastuch dla psa. Jest to urządzenie wszechstronne pozwalające na z jednej strony ochronę ogródka a z drugiej na ochronę naszego pupila. Elektryczny pastuch dla psa w szybki sposób bez dodatkowej przebudowy posesji pozwoli na ochronę rabatek kwiatowych, oczek wodnych, placów zabaw czy upraw. Zabezpieczy bramę oraz płot przed ucieczkami pupila.  Wystarczy tylko rozłożyć odpowiednio przewód, założyć psu odbiornik, którym jest obroża elektryczna, podłączyć centralkę do prądu i gotowe. Producenci oferują szereg modeli produktu jakim jest elektryczne ogrodzenie dla psa. Różnią się one wielkością oraz zasilaniem obroży, siłą i ilością impulsów korekcyjnych jak również długością przewodu jaką jest wstanie obsłużyć dany model. Należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane przez sklepy internetowe np. Easypet.pl produkty markowe ponieważ tylko takie niewidzialne ogrodzenia są w stanie spełnić swoją funkcje i pozwolą nam się cieszyć bez awaryjnością i praktycznie bezobsługowym działaniem.

Elektryczny pastuch dla psa Num'axesInstalując markowe niewidzialne ogrodzenie dla psa np. Num’axes Canifugue zapewniamy sobie spokój na długie lata. Możemy zadbać o swój ogród nie obawiając się zniszczenia nowo posadzonych roślin przez naszego pupila. Wszakże ogród ma pełnić funkcje miejsca gdzie możemy się zrelaksować, odpocząć i cieszyć się zabawa z naszym pupilem. Dzięki niewidocznemu ogrodzeniu zapewniamy bezpieczeństwo naszemu pupilowi i nie będziemy musieli się zamartwiać czy nie ucieknie z posesji narażając swoje zdrowie i zdrowie innych. W szczególności dotyczy to psów stróżujących, które aby spełniały rolę do której zostały stworzone nie powinny być zamknięte w kojcu z obawy przed przypadkową ucieczką.
~ 23 sty 2019 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.