Obroże elektryczne PetSafe i Innotek

PetSafe to nazwa uznanej marki, oferującej elektronikę dla psów. Właścicielem tej marki jest amerykańska firma Radio System Co., która aktualnie swoją siedzibę posiada w mieście Knoxville. Marka PetSafe obecna jest na rynku już od siedemnastu lat. Jej główne motto brzmi – „Bezpieczny pies. Szczęśliwy właściciel”. Marka ta skupiła się przede wszystkim na rynkach europejskich, a mówiąc precyzyjniej – za podstawowy obszar swojej działalności uznała kraje należące do Unii Europejskiej.

petsafe-innotek

Oferuje przede wszystkim takie produkty jak obroże elektryczne, obroże antyszczekowe oraz niewidoczne ogrodzenia. Produkty te cieszą się wśród klientów renomą oraz bardzo dużym powodzeniem. Znakomicie sprawdzają się zarówno przy tresurze amatorskiej, takiej na domowy użytek, jak i przy okazji tej już nieco bardziej zaawansowanej i wyspecjalizowanej. Wszystkie produkty opisywanej tutaj marki posiadają atesty oraz odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.

Innotek to również nazwa bardzo dobrze znana tym wszystkim osobom, które są zainteresowane tresowaniem swoich psów z zastosowaniem szeroko rozumianej elektroniki. Marka ta stanowi własność firmy o nazwie Radio System Co., tak jak PetSafe. Innotek jest marką na powyżej wspomnianym rynku obecną już od siedemnastu lat, co świadczy po tym, iż klienci mają do niej zaufanie. Nad opracowywaniem modeli takich urządzeń jak dla przykładu elektryczne obroże, niewidoczne ogrodzenia oraz obroże antyszczekowe pracuje tutaj kilkaset osób – a mówiąc precyzyjniej, ponad czterysta.

Z firmą tą – podobnie zresztą jak w przypadku innych producentów powyżej wspominanego sprzętu – współpracuje bardzo wielu specjalistów takich jak osoby zajmujące się zawodowo tresowaniem psów oraz weterynarze. Klienci zainteresowani nabyciem produktów sygnowanych marką Innotek nie powinni mieć z tym żadnych problemów. Są one dostępne w sklepach z elektroniką dla psów.
~ 5 sty 2010 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.