Modele drzwiczek Staywell dla psów i kotów

Każdy właściciel psa lub kota ma z nim mniejsze bądź większe problemy. Kot drapiący kanapę bądź drzwi. Pies załatwiający swoje potrzeby pod stołem w kuchni. To tylko niektóre problemy jakie mamy z naszymi czworonogami dlatego też doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się drzwiczki Staywell, które pozwolą na przemieszczanie się pupila pomiędzy pokojami bądź nawet po za dom. Takie przejście pozwoli naszemu pupilowi na większą swobodę. Marka Staywell oferuje wiele modeli drzwiczek, dla kotów i małych psów, dla kotów i średnich psów oraz dla dużych psów. Drzwi te występują w różnych kolorach oraz kształtach, mają również różne funkcje. Ciekawym rozwiązaniem są magnetyczne drzwiczki, które otwierają się wyłącznie za pomocą klucza magnetycznego, który pupil ma na szyi.

 

 

 

 

 

 

Przejście to ma również cztery tryby pracy i występuje w kolorach: białym, brązowym oraz szarym (srebrnym). Mogą być całkowicie otwarte, całkowicie zamknięte, mogą być tylko otwarte lub tylko zamknięte. Metoda otwierania drzwi za pomocą klucza jest bardzo praktyczna w przypadku gdy drzwiczki zamontowane są tak, aby kot lub pies mógł wyjść przed dom. Zdarzyć się może wtedy sytuacja, że jakiś obcy zwierzak będzie próbował wejść do naszego domu. Właśnie dzięki kluczowi magnetycznemu taka sytuacja na pewno nie będzie miała miejsca. Kolejnymi drzwiami dla pupila, o których warto wspomnieć jest seria Aluminium.

Mają one niezwykle trwałą, białą ramę oraz elastyczną klapkę, którą bez problemu pupil otworzy. Drzwiczki te występują w 4 rozmiarach: dla psów do 7 kg, do 18 kg, do 45 kg oraz co ciekawe dla psów o wadze do 100 kg. Może ich cena nie należy do najniższych ale warto w nie zainwestować gdyż są one doskonałe jakościowo. Z tańszych rozwiązań polecamy drzwiczki z serii Original, które mają ramę wykonaną z tworzywa sztucznego. Występują one w trzech rozmiarach i otwierają się wahadłowo. Do wyboru mamy 3 kolory: biały, brązowy oraz srebrny. Podobnie jak w serii aluminium posiadają one klapkę blokującą, za pomocą której możemy drzwiczki całkowicie zamknąć zwiększając bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu drzwiczek dla pupila będzie on czerpał wiele radości ze swobody jaką mu damy. Nie będzie on również od nas uzależniony gdy np. będzie chciał wejść do pokoju – poradzi sobie sam.
~ 28 wrz 2011 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.