Zabawki Premier dla szczeniąt

Stojaki z zabawkami dla psów w sklepach zoologicznych uginają się pod ciężarem oferowanych produktów. Przeraża mnogość barw, kształtów, kolorów. Co jednak ma wybrać osoba, która planuje kupić coś swojemu szczeniakowi o dość specyficznych wymaganiach? O tym postaram się napisać w tym artykule. Młody pies ma specyficzne wymagania. Jest ciekawy świata. Ich właścicielom zdarza się nie mieć cierpliwości i zdaje się, że tutaj wychodzą im naprzeciw sprzedawcy w sklepach zoologicznych. Nie piszę tutaj tylko o typowych, stacjonarnych sklepach. Zachęcam do robienia zakupów bez ruszania się z domu, przez Internet. Ta forma zakupów ma wiele zalet: nie trzeba wychodzić z domu, zwykle produkty oferowane w Internecie są tańsze i możemy korzystać z różnych porównywarek cenowych, dzięki którym możemy wybrać najbardziej korzystną dla nas ofertę.

Kontrargumenty sprzedawców w sklepach stacjonarnych, że nic nie zastąpi fachowej porady są prawdziwe, ale dobre sklepy mają uruchomione telefony informacyjne oraz opisy, które objętościowo przekraczają wypowiedzi sprzedawców w sklepach zoologicznych. Ciekawą ofertę zabawek przedstawiła firma Premier. Ma ona w swoim asortymencie zabawki dedykowane specjalnie dla szczeniąt, które wykonane są ze specjalnych, bardziej miękkich materiałów po to, żeby masowały dziąsła młodego psa. Zabawki dla szczeniąt wykonane są z tworzyw miękkich też ze względu na uzębienie młodych psów. Zbyt twarde zabawki mogłyby spowodować zbyt wczesne wypadanie zębów mlecznych. Szczeniaka zaciekawić na dłużej mogą przysmaki, którymi napełniamy zabawki. Psy wolą takie rozwiązania. Firma Premier oferuje takie rozwiązania w większości zabawek przeznaczonych dla szczeniąt. Zabawki oferowane są w wielu rozmiarach, dzięki czemu możemy dobrać optymalny rozmiar do rasy naszego pupila.

Polecam takie zabawki jak Biscuit Block w kształcie napełnianego przysmakami sześcianu, Squirell Dude, który jak sama nazwa wskazuje (ang. Squirell- wiewiórka) przypomina wiewiórkę również napełnianą smakołykami. Premier oferuje dwie wersje wiewiórek- seledynową dla szczeniąt i fioletową dla psów dorosłych. To wszystko występuje w 3 rozmiarach dla szczeniąt i 4 rozmiarach dla psów dorosłych. Jest jeszcze „Waggle” występujący w dwóch rozmiarach i z kształtu przypominający hantelek. Oczywiście napełniany jest on przysmakami, dostępny w czerwonym kolorze.
Wielokrotnie słyszane jest hasło „dobry pies – zajęty pies”. Myślę, że jest w tym sporo prawdy. Zabawki Premier sprawiają, że psy są zajęte przez długi czas. Idąc tym tropem, można stwierdzić, że psy zmieniają się na lepsze ;)!
~ 24 sie 2011 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.