Obroża elektryczna i elektryczny pastuch w jednym systemie

Niewidoczne ogrodzenie oraz obroża elektryczna i tylko jeden odbiornik? Taki system to Innotek IUC-5100E. To niewidoczne ogrodzenie z dodatkową funkcją obroży elektrycznej z pilotem dostępne jest już w Polsce.

Obroża elektryczna i pastuch dla psa

Obroża elektryczna i pastuch dla psa

Już nie będziesz musiał posiadać dwóch obroży do tresury dla swojego czworonoga. Obroża elektryczna z tego zestawu odbiera sygnał z niewidocznego ogrodzenia jak i również z pilota dołączonego do zestawu. Podstawową zaletą takiego systemu jest to, że pies nie ucieka z ogrodu i go nie niszczy. Dodatkowo możesz reagować na niepożądane zachowania psa, zarówno wewnątrz jak i poza ogrodem.

Obroża elektryczna wchodząca w skład systemu posiada ergonomiczny kształt, dopasowujący się idealnie do szyi psa i jest stosunkowo lekka. Sprawia to, że noszący ją pies nawet nie poczuje, że ma ją na szyi. Odbiornik obroży zasilany jest na doładowywany akumulatorek, co samo w sobie jest ogromną zaletą. Dzięki tej funkcji obroża staje się kompletnie wodoodporna.

Pilot dołączony do zestawu posiada niewielkie rozmiary, oferuje zasięg do 150 metrów i 9 poziomów impulsów. Nadajnik niewidocznego ogrodzenia również dorównuje pozostałym elementom zaawansowaną technologią. Posiada on wskaźnik przerwania przewodu i jedną z najbardziej pożądanych funkcji – zasilanie awaryjne. W przypadku braku prądu wystarczy umieścić baterie w centralce, by ogród znów znalazł się pod ochroną.

Z systemem Innotek 2 w 1 tresura psa prowadzona z elektroniczną obrożą jest możliwa zarówno poprzez manualne sterowanie pracą obroży w zależności od obserwowanych zachowań psa noszącego obrożę, jak i pod nieobecność właściciela psa system automatycznie zadba o porządek w ogrodzie ograniczając psu dostęp do chronionych stref ogrodu.

Jak na razie jest to jedyny system na rynku który łączy funkcjonalność jaką daje elektryczna obroża do tresury z zaletami systemów typu elektryczny pastuch – niewidoczne ogrodzenie dla psów.
~ 7 gru 2009 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.