Dobra obroża elektryczna dla psa

Na rynku pojawiły się obroże elektryczne PetSafe 400M Trainer.

Jest to ciekawa i atrakcyjna cenowo obroże do tresury psa dla osób, które wymagają wysokiej jakości sprzętu za rozsądną cenę. Obroża oferuje do 400 metrów zasięgu w otwartym terenie co w większości przypadków starcza do skutecznego szkolenia psa.

Urządzenie marki PetSafe 400M Trainer to elektryczna obroża, której projekt bez wątpienia czerpał z profesjonalnych obroży marki SportDOG. Podobna budowa pilota i ograniczenie jego rozmiarów i wagi – analogiczne funkcje jak w rozwiązaniach kierowanych do profesjonalistów i myśliwych. Generalna różnica to tylko zasięg pilota ograniczony do 400 metrów.

Elektryczna obroża PetSafe

Elektryczna obroża PetSafe

Tak pilot jak i elektryczne obroże dla psów dołączone do zestawu 400M Trainer zasilane są akumulatorkami. W zestawie dołączono zasilacz, którym możemy ładować oba elementy zestawu. Zarówno obroża elektryczna jak i pilot PetSafe są wodoodporne i mogą być używane w trudnych warunkach.

Obroża do tresury charakteryzuje się wyjątkowo małym (tylko 90 gram) pilotem wysokiej klasy. Pilot oferuje większość funkcji drogich systemów dla profesjonalistów. Elektryczna obroża dla psa została tak przygotowana aby mogły jej używać również mniejsze psy – waży jedynie 80 gram z akumulatorkiem !

System posiada dodatkowe ostrzeganie dźwiękiem przed każdym impulsem, funkcję ostrzegania dźwiękowego w obroży elektronicznej oraz regulację poziomu impulsu korekcyjnego w ośmiu natężeniach. Dzięki temu można dobrze dopasować parametry pracy urządzenia dla konkretnego psa. W pilocie zaimplementowano również popularną funkcję Booster, która umożliwia błyskawiczne wysłanie podwyższonego impulsu w sytuacjach kiedy pies jest bardzo mocno pobudzony. Po dokupieniu dodatkowych elektrycznych obroży dla kolejnych psów pilot
~ 29 lip 2009 ~

Napisane przez:

Jeden komentarz do “Dobra obroża elektryczna dla psa”

 1. 30-07-2009 o godz. 22:37, Agulec pisze:

  I koniec ucieczek pupila na spacerze 🙂

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

 • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
 • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
 • Zabawki edukacyjne dla psów
 • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
 • Trening na odległość 300 metrów
 • Zabawki dla psów które bawią i uczą
 • Zabawki, które nie nudzą
 • Prawidłowy dobór obroży
 • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.