Zabawki – doskonały system edukacji pupila

Twój pies uwielbia gryźć? To męczące hobby, bo musisz chować buty do szafki i pilnować wystających elementów mebli, kiedy wchodzi do pokoju. Najlepszym rozwiązaniem jest zaproponować psu ciekawsze rzeczy do gryzienia. Producenci oferują szeroki wybór zabawek, wśród których nasz ulubieniec na pewno znajdzie coś dla siebie. W zależności od tego, jakiego posiadamy psa i z jaką siłą wgryza się on we wszelkie przedmioty, powinniśmy wybrać dla niego odpowiednią zabawkę. Jeśli mamy w domu szczeniaka, to warto zaopatrzyć się w coś lekkiego i małego, aby pies mógł to swobodnie ze sobą przenosić. Ta sama zasada dotyczy właścicieli małych psów. Z pomocą przychodzi nam marka Premier i zabawki stworzone z myślą o psach niewielkich rozmiarów.

Zabawki edukacyjne pomogą w ułożeniu psaDodatkową atrakcją, która odciągnie zainteresowanie psiaka od naszych butów, jest to, że w skaczącą wiewiórkę lub kauczukową kostkę można wsypać ulubione przysmaki naszego psa. Mięsno serowe biszkopty lub smakołyki w kształcie kości na pewno będą bardziej atrakcyjne, niż podeszwa starego kapcia. Struktura zabawki nie rysuje podłogi, a także nie spowoduje zranienia dziąseł naszego pupila. Inną propozycją są zabawki marki Karlie. Gryzak w kształcie kości lub ringo to nie tylko świetna zabawa, ale także nauka, ponieważ produkty można wykorzystać podczas trenowania aportowania.

Zabawki posiadają dwie wersje zapachowe: waniliową oraz czekoladową. Delikatny posmak nie pozwoli psu szybko oderwać się od nowej zdobyczy. Jeśli posiadamy dużego psa, a jego zabawy z gryzieniem kończą się szybkim niszczeniem zabawek, warto zainteresować się ofertą marki Extreme. Piłka Medicine Ball to mocna i wytrzymała propozycja dla psów, które szarpią i gryzą z dużą siłą. Firma proponuje też produkty, które mogą być używane do nauki aportowania. Przykładem jest dysk do rzucania pokryty solidnym materiałem. Aport z wbudowanym sznurem także nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Zapał do gryzienia można wykorzystać do wyczyszczenia zębów psa. Służą do tego zabawki marki Denti. Specjalne wypustki pokrywające wyprofilowane kształty produktów skutecznie usuwają kamień z psiego uzębienia. Dodatkową funkcją jest masaż dziąseł.
~ 10 maja 2012 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.