Doskonały trening psa przy użyciu obroży Canicom 300 Expert

Kupując psa warto pamiętać o zasadzie, iż wczesna tresura pomaga unikać niepożądanych nawyków, których wyplenienie w późniejszym czasie jest bardzo kłopotliwe. Na początku właściciel powinien starać się wytworzyć więź pomiędzy psem i nim samym. Najlepiej, by ćwiczenia w początkowych fazach opierały się na zabawie, a także odpowiedniej motywacji do dalszej współpracy. Często mile widziane są smakołyki, choć te winny być dawane z rozsądkiem. W przypadku psów, które trudno jest ułożyć, gdyż i takie się trafiają, warto jest zastosować specyficzne technologie. Doświadczeni treserzy wiedzą, iż niektóre typy psów z natury trudno się układa. Jednakże nawet i przysłowiowy kundel często może sprawiać problemy w czasie treningu. Świetną pomocą w trakcie zajęć z niesfornym psem jest treningowa obroża Canicom 300 Expert.

Obroża francuskiej marki Num'axesSprzęt ten cechuje się dużą dbałością wykonania. Jego owalny kształt idealnie wkomponuje się w kark psa. Na pewno dzięki temu urządzeniu Twój pies lepiej będzie Cię słuchać, a dodatkowo szybko nauczy się podstawowych komend, odpowiedniego zachowania. Sprzęt posiada doładowany akumulatorek, który posłuży w trakcie długich godzin treningu. Producent Num’axes można rzec, iż pomyślał o wszystkim, gdyż sprzęt jest w pełni wodoszczelny. Nie uszkodzi go nawet zanurzenie w wodzie. To, jak wiadomo, właścicielom psów, które mają dostęp do wody, może sprawiać problemy. Wiele urządzeń, które nie są odporne na działanie wody, szybko niszczy się w czasie deszczu, bądź też po zanurzeniu w stawie, rzece, czy jeziorze.

Canicom 300 Expert został wyposażony w możliwość wzbudzenia impulsów długich i krótkich na dwunastu poziomach. Dzięki temu możesz karcić psa, a także i ostrzegać przed użyciem cięższego impulsu. Obroża ta posiada także ostrzegawcze wibracje oraz funkcję Booster. Te elementy są również bardzo pomocne w trakcie treningu. Jeśli jesteś właścicielem dwóch psów, możesz pokusić się o dokupienie dodatkowej obroży elektronicznej. Producent Num’axes daje możliwość wykorzystania Canicom 300 Expert do treningu z dwoma psami jednocześnie. Włącznik magnetyczny, który został zamontowany w obroży jest odpowiedzialny zarówno za jej uruchomienie, jak i też wyłączenie. Dzięki temu obroża nigdy nie włączy się przez przypadek. Na pewno tego typu akcesoria usprawnią pracę z psem. Zainwestuj w swojego pupila. Z pewnością ci się to opłaci.
~ 17 kw. 2012 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.