Drzwiczki Staywell to idelane rozwiązanie dla Twojego pupila

Bardzo częstym problemem, kiedy posiadamy psa albo kota jest zapewnienie mu odpowiedniej ilości ruchu na świeżym powietrzu. Nie zawsze mamy możliwość wychodzenia z nim na dwór, a nasz pies czy kot powinien móc przynajmniej kilka razy dziennie się wybiegać. Rozwiązaniem na takie problemy może być produkt firmy Staywell, która już od wielu lat zajmuje się produkowaniem drzwiczek dla zwierząt. Takie drzwi dla psa lub kota są bardzo popularne wśród ich właścicieli, ponieważ umożliwiają swobodny dostęp naszego pupila do domu, przy czym drzwi wejściowe mogą być zamknięte. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ pupil może w każdym momencie wyjść z domu i w dowolnej chwili do niego powrócić, a my możemy spokojnie zajmować się codziennymi czynnościami. Drzwiczki działają na zasadzie uchylnej, dlatego ich wielkość należy dobrać tak, by pies lub kot mógł swobodnie przejść, ale nie mogą być zbyt duże, ponieważ może on sobie nie poradzić z ich uchyleniem.

Przejście dla psa i kota - potrzebne?Drzwiczki Staywell są tak bardzo popularne, ponieważ mają kilka systemów ułatwiających zarządzanie ich otwarciem. Przede wszystkim jest to wbudowana blokada otwarcia, która może być przez nas wykorzystana na wiele sposobów. Najbardziej popularne są wielofunkcyjne zamki pozwalające na regulowanie tego, czy drzwiczki mają się otwierać zupełnie swobodnie, czy też tylko w jedną stronę. Dzięki temu możemy dowolnie kontrolować miejsce przebywania naszego pupila. Bardziej zaawansowane modele drzwiczek posiadają układ magnetyczny, który sprzężony jest z zawieszką do obroży. Rozwiązanie to stosowane jest w miejscach, gdzie istnieje możliwość wchodzenia do domu dzikich zwierząt lub obcych psów czy kotów.

Drzwi dla kota czy psa możemy dowolnie dobrać do wystroju naszego mieszkania, ponieważ firma Staywell zadbała o to, by ich produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie. Możemy wybierać z imitacji wielu materiałów, jak drewno, stal, aluminium. Drzwiczki mogą być wykonane faktycznie z aluminium lub przezroczystego tworzywa. Te ostatnie bardzo często montowane są w miejscach takich jak okna czy szyby drzwi balkonowych. Drzwiczki produkowane są także w bardzo bogatej palecie kolorów. Wybór rodzaju drzwi dla pupila powinien jednak być podyktowany przede wszystkim jego wygodą i bezpieczeństwem, ponieważ on będzie z nich korzystał.
~ 14 mar 2012 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.