Edukacyjne zabawki Premier idealne dla Twojego pupila

Zabawki dla psów marki Premier, co w nich jest takiego, że polecają je lekarze weterynarii? Gdyby chodziło jedynie o najwyższą jakość wyrobów, której bynajmniej w tym przypadku nie sposób jednak podważać, to byłoby zdecydowanie za mało argumentów. Cechą więc identyfikującą zabawki Premier, która przyświeca założycielom firmy – właścicielom psów – jest jej walor edukacyjny i zapewnienie dla bawiących się psów bezpieczeństwa. W ofercie Premier wybór zabawek jest duży, niemniej podzielono je na sekcje – Busy Buddy i Busy Buddy Puppy, ale też Linkables. Za tą przyczyną odpowiednia zabawka znajduje przeznaczenie względem adekwatnego wieku, ale i wielkości psa.

Edukacyjne zabawki PremierZbyt duża zabawka mogłaby nadwyrężyć szczęki małego psa, lub szczeniaka – to mogłoby powodować niepotrzebne zwichnięcia, ból, a czasem też wyskoczenie szczęki ze stawu – w ferworze zabawy. Projektanci z Premier doskonale zdali sobie sprawę z tego, stąd właśnie powyższe serie, ale też opisy konkretnych zabawek dokładnie o tym informują. Nie sposób także nie docenić rodzaju materiałów, z których zabawki premier są wykonane. Nie dość, że są na tyle solidne, by nic od nich nie dopadało, nie urywało się nawet przy dość intensywnym użytkowaniu – tudzież gryzieniu przez pasa, to jeszcze są bardzo delikatne. Delikatność zabawki Premier zawdzięczają głównie miękkości kauczuku, to pozwala jednocześnie z natury pozbawić zabawki dla psów niebezpiecznych, ostrych krawędzi i rantów – takimi pies mógłby sobie zranić dziąsła i uzębienie. Najistotniejsze w zabawkach Premier jest to, że psy bez względu na wiek, wręcz ubóstwiają uczyć się świeżych sztuczek i wykonywania poleceń – to akurat urozmaicają różnokolorowe i zmyślne zabawki. Może trochę, porzuci w ferworze zabawy lub coś innego go rozproszy. Istotne jest także to, że zabawki premier nie ranią dziąseł psów i zębów, zrobiono je bowiem z delikatnych materiałów, ale na tyle wytrzymałych, co by zniosły bez uszczerbku – gryzienia, szarpania, tarmoszenia, ciągnięcia i wleczenia.

Atestowana wytrzymałość zabawek spod znaku Premier jest rewelacyjna, te zabawki są niemal nie do zdarcia. Może właśnie, dlatego to jest powodem, że artykuły, w tym zabawki Premier cieszą się zaufaniem i rekomendacją licznych weterynarzy, psich treserów a przede wszystkim samych właścicieli. Intensywnie żyjące i trenujące psiaki w szczególności bardzo dużo ćwiczą na zabawkach, już od wieku szczenięcego. Tego nie można powiedzieć o leżącym na kanapie śpiochu, chociaż i ten dzięki zmyślnym zabawkom edukacyjnym – przy których psy się nie nudzą, również może się rozruszać. Wszystko zależy od kondycji konkretnego czworonoga, jego poczucia szczęścia i komfortu. Paradoksalnie właściciela psa styl bycia, humor udziela się psu często również. Siłą rzeczy szczęśliwy właściciel to i szczęśliwy pies. Wystarczy regularnie wziąć ulubioną zabawkę Premier i pójść z psem na spacer do parku, dotlenić się, samemu pobiegać ze swym kompanem.
~ 7 mar 2012 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.