Niewidzialne ogrodzenie marki PAC

Psy to prawdziwi przyjaciele człowieka. To rzecz pewna i wielokrotnie popierana przez wielu hodowców. Jednakże czworonożny pupil nie zawsze jest taki miły i przyjemny na samym początku znajomości ze swym panem. W pierwszych dniach istotną rolę odgrywa znalezienie wspólnego języka ze zwierzęciem. Jest to bardzo trudne i wymaga dużego nakładu czasu. Jednakże, by móc wspomóc się w hodowli psa, w jego tresurze, opracowano wiele ciekawych, niekiedy bardzo zaawansowanych technicznie urządzeń. Jednym z nich są chociażby niewidzialne ogrodzenia. By mieć pewność, że wydane pieniądze nie pójdą na marne, szukamy sprawdzonych marek, renomowanych firm, by sprzęt posłużył na lata.

Jedną z najbardziej znanych marek jest irlandzka firma PAC, której produkty są do nabycia w sklepie internetowym Easypet.pl. Marka ta istnieje na rynku prawie już od dwudziestu lat. Doskonała jakość wykonania produktów zapewnia im ogromny popyt na wszelkiego rodzaju urządzenia ich twórczości. Posiadając problemy z uciekającym psem, który rozrabia w naszym ogrodzie lub bez naszej wiedzy opuszcza obejście wokół domu, możemy zastosować system niewidzialnego ogrodzenia. Elektryczny pastuch PAC Fence umożliwi powstrzymanie jednego lub też większej ilości psów od przekroczenia wyznaczonych przez nas granic. By móc stosować go dla grupy zwierząt jednocześnie, zmuszeni jesteśmy dokupić dodatkowe obroże tejże marki. System działa w oparciu o energię elektryczną dostarczoną z akumulatorków, które możemy ładować za pomocą załączonej ładowarki. Dodatkowo mamy możliwość skorzystania z systemu podtrzymania zasilania w przypadku braku dostawy energii elektrycznej.

Obroża, która jest zawarta w zestawie umożliwia zwiększanie impulsu. Rośnie on wraz ze zbliżaniem się psa do ogrodzenia. Im bliżej ogrodzenia znajduje się nasz pupil znajduje, tym impuls jest silniejszy. Niewidoczne ogrodzenie PAC Fence daje możliwość ustawienia bezpiecznej odległości, do której zbliżający się pies, uruchamia specjalny sygnał dźwiękowy. Dopiero po przekroczeniu tej bezpiecznej strefy, zostaje on skarcony impulsem elektrostatycznym. Za pomocą urządzenia możemy chronić baseny, oczka wodne, uprawy roślin, a także wyznaczać teren naszego ogrodu, jeśli nie posiadamy zwykłego ogrodzenia. Korzystanie z najnowszego typu urządzeń poprawia i usprawnia pracę z nawet najbardziej opornymi zwierzętami, dlatego hodowcy dla dobra swych psów korzystają z tych udogodnień.
~ 6 kw. 2011 ~

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.

Poczytajmy …

Ciekawostki ze świata psów

  • Uciążliwe szczekanie naszego pupila
  • Drzwiczki – zapewniają wygodę i bezpieczeństwo
  • Zabawki edukacyjne dla psów
  • Poskromienie złych nawyków z obrożą elektroniczną
  • Trening na odległość 300 metrów
  • Zabawki dla psów które bawią i uczą
  • Zabawki, które nie nudzą
  • Prawidłowy dobór obroży
  • Drzwiczki dla psów i kotów
Czy wiesz, że tresura psa, w której używana jest elektryczna obroża treningowa to szybki i skuteczny sposób na eliminację niechcianych zachowań psów ? Problemy z psami takie jak ucieczki, nadmierna pobudliwość, niszczenie rzeczy w domu i w ogrodzie, szczekanie, wycie psa i uporczywe ujadanie można eliminować ze skutecznością niedostępną przy innych formach szkolenia psa.